Вы здесь

Вязаный крючком кот: схема и описание

Як зв'язати гачком кота або любителям кішок присвячується. Кажуть, нинішнє покоління дітей має більш високоморальну свідомість, ніж ми, їхні батьки. Вони дбайливіше ставляться до навколишнього їх світу (як екологічного, так і соціального), вважають за краще індивідуальність і дуже цінують ручну працю.

как связать кошку в японском стиле

Якщо ви думаєте про те, як зв'язати кішку гачком? Та й в'язати чи іграшку дитині? Хочемо вас порадувати. Між іграшкою з магазину та іграшкою, зробленою руками улюбленої мами/тітки / бабусі сучасні діти віддадуть перевагу другу. Навіть якщо вона буде трохи домашньою і не розшита блискітками з усіх боків. Така мила в'язана іграшка кішка стане дитині хорошим другом. Адже діти, що народилися в новому тисячолітті, виховані на американських серіалах і фільмах. А в них показується дуже модним хендмейд і все, що зроблено руками. 

Давайте подивимося, як зв'язати кішку.

вязанный крючком кот - 1

вязанный крючком кот - 2

вязанный крючком кот - 3

в'язаний гачком кот - 4

В'язані гачком кішки виходять дуже милими. При бажанні їх можна прикрасити вставками з тканини. Така в'язана іграшка кіт стане відмінним подарунком. Та й не тільки для дітей. Адже дарувати іграшки можна не тільки дітям, але і дорослим тьотям і дядечки, навіть тим, хто ніяк не зізнається, що в них досі живе дитина. Тепер ви знаєте, як зв'язати кота, творчих вам успіхів.